Software: program EETwin

Program EETwin … elektronická evidence tržeb

Program pro elektronickou evidenci tržeb EETwin pracuje na počítačích s operačním systémem Windows 7 a vyšším. Jestliže používáte nižší verze Windows, program EETwin můžete používat s omezením získávání kódů z Finanční správy.

Co program EETwin obsahuje:

 1. prodej zboží, výrobků a služeb
 2. samozřejmě internetovou komunikaci s Finanční správou a získání příslušných kódů (fik, bpk) – tato možnost je již z Finanční správy odpojena
 3. tisk účtenek, které jsou doplněny o údaje, které mají být na daňovém dokladu
 4. přehledná rekapitulace tržeb
 5. ovládání programu je přizpůsobeno na dotykový monitor i na běžný počítač s normální klávesnicí
 6. program se přizpůsobí jakémukoliv monitoru … velikost tlačítek si uživatel zvolí dle vlastní vůle

Technické vybavení

Co potřebujete pro EET a co doporučujeme:

 1. program EETwin, který pracuje pouze na počítači (notebooku, tabletu), kde je nainstalován operační systém Windows 7, 8 nebo 10.
 2. pro běžnou práci si vystačíte s pokladní tiskárnou EPSON TM-T20II, která je s počítačem spojena USB kabelem. Tiskne na 80mm širokou ruličku termopapíru papíru. Cena tiskárny je kolem 3700 Kč.
 3. samozřejmě je nezbytné připojení k internetu v jakékoliv podobě … wifi, pevná linka, telefon apod.

Co nedoporučujeme:

 1. tiskárna Cashio PTP III určitě nekupujte … problém je v tom, že i když je to tiskárna je určena na tisk 80mm široký papír, tak účtenky se tisknou na šířku 57mm. Dále ovladače jsou jenom pro windows 10.
 2. tiskárna Cashio PTP II určitě taky nekupujte … tiskárna je určena pro tisk 57mm široký papír a tiskárnu si můžete elegantně připnout za opasek. To je ale všechno. Nainstalovat tiskárnu umí pouze odborník (bohužel, ale žádného neznám). Nepodařilo se nám ovladače této tiskárny do win10 64bit nainstalovat. Telefonická podpora existuje, ale telefon nikdo nezvedá.