Kurz daňová evidence podnikatelů – úvod do problematiky 2. 9. 2021

Vážená paní, Vážený pane,
dobrý den,

v měsíci září 2021 budeme realizovat jednodenní odpolední kurz na téma „Daňová evidence podnikatelů – úvod do problematiky“ dne 2. 9. 2021, od 15 hod – 19 hod, v Ostravě (v prostorách společnosti KOPR software v.o.s. v Ostravě, 28. října 150).

Cena za jednodenní odpolední kurz je 790 Kč. Kurz se bude konat i při menším počtu účastníků (min. 5 účastníků). Účastníci kurzu dostanou osvědčení. Veškeré informace viz níže….

Těším se na opětovné setkání s Vámi.

S pozdravem

Ing. Jana Hakalová, Ph.D. (OSVČ, zkušená lektorka, účetní, praxe jako znalec v odvětví účetní evidence a autorka řady odborných publikací, včetně Daňová evidence podnikatelů a jednoduché účetnictví neziskových subjektů. 3. vyd. Praha: Wolters Kluver ČR. 2021. 176 s. ISBN 978-80-7676-024-0.
Bc. Kateřina Fujáková (manažerka kurzu)
Více o kurzu:
Daňová evidence podnikatelů – úvod do problematiky
Zaměření kurzu:

  • úvod do problematiky daňové evidence (cíl, základní princip, způsob a forma vedení, postup při zahájení podnikatelské činnosti, postup při otevírání daňové evidence na začátku zdaňovacího období, význam interních směrnic v daňové evidenci, uplatňování výdajů procentem z příjmů dle § 7 odst. 7 zákona o daních z příjmů aj.), problematika paušální daně dle § 7a zákona o daních z příjmů aj.
  • peněžní deník a jeho vedení (evidence příjmů a výdajů dle daňového hlediska včetně specifických případů u neplátců a plátců DPH),
  • pomocné knihy a jejich vedení (včetně specifických případů),
  • postup na konci zdaňovacího období (inventarizace majetku a dluhů, uzavírání peněžního deníku a pomocných knih, uzávěrková úprava příjmů a výdajů daňových),
  • sestavení výkazů v daňové evidenci,
  • novinky v daních od 1. 1. 2021,
  • závěrečné shrnutí dané problematiky a diskuse.

Účastníci kurzu dostanou veškeré podklady a drobné občerstvení.
Informace o nás najdete i na FB: https://www.facebook.com/Znalostiadovednosti/
Na semináře a akce je možné se přihlásit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Platbu kurzovného 790 Kč je nutno uskutečnit bankovním převodem na bankovní účet č. 27-2866990227/0100 (KB Havířov) – nejpozději do 28. 8. 2021.

V případě uskutečněné platby kurzovného je nutno uvést jako variabilní symbol datum konání semináře a do zprávy pro příjemce příjmení a jméno účastníka. Doklad o zaplacení kurzu účastník obdrží v den konání semináře (nejsme plátci DPH).

Přihlásit se je možné e-mailem nebo telefonicky na adresu:
Společnost – Znalosti a dovednosti Havířov
Kontakt:
Mobil: +420606092553 (Bc. Kateřina Fujáková)
Mobil: + 420602700016 (Ing. Jana Hakalová, Ph.D.)
E-mail: janahakalova@volny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *